1   28 Views   

اهورا شاپ

خرید بازی های پلی استیشن 1
Location : paris, île-de-france, france
paris, île-de-france, france,Summary


خرید بازی های پلی استیشن 1


فروش انواع بازی پلی استیشن 1 بسیار نایاب و محدود ، قیمت روی جلد ،

ارسال به سراسر ایران با هزینه کمتر از 10 هزار تومان ، خرید بالای 70 هزار تومان ارسال رایگان و خرید بالا صد هزار تومان شامل ده درصد تخفیف .


بازی پلی استیشن 1

این بازی ها تماماً پلمپ می باشد .

بعد از خرید در صورتی که سفارش را قبل از ساعت 12 ظهر بگذارید.

همان روز سفارش تحویل پست خواهد شد.

و بعد از ساعت 12 فردای روز سفارش اول وقت تحویل پست خواهد شد .

بازی های پلی استیشن ، بازی های سونی 1 ، بازی های سونی یک ، بازی های پلی استیشن 1 .

بازی های playstation 1 . playstation game ، بازی فوتبال پلی استیشن 1 ، بازی گیم شارک ،

بازی پی اس وان ، بازی ps1 ، اهوراشاپ بزرگترین مرجع بازی های رایانه ای با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . سی دی بازی پلی استیشن 1

کنسول پلی استیشن 1 یا ps1 یکی از به یادماندنی ترین کنسول های خانگی که به صورت 32 بیتی عرضه شد . این کنسول نسل پنجم کنسولهای 32 بیتی است که در دهه 1990 به بازار عرضه شد . در مدت زمان معرفی این کنسول ، که یکی از کنسول های دیسکی بود .

از حالت کاتریجی خارج شده بود کاربران زیادی را شگفت زده کرد . بازی های ویدئویی آن شامل قارچ خور پلی استیشن 1 ، فوتبال 98 ، اویل 3 ، تیکن ، کراش ، درایور و … که معروف ترین ها در این کنسول بودن .

بعد از گذشت حدود سه دهه . هنوز افرادی هستند که یاد و خاطرات کنسول های قدیمی شرکت سونی برای آنها هنوز که هنوزه ماندگار شده است ، افرادی هستند که حاضر هستند پولهای زیادی برای آکبند دستگاه هایی مثل پلی استیشن 1 را بدهند .
از نظر خیلی ها این افراد اشتباه میکنند ، اما بازی کردن با کنسول مثل افرادی است که عاشق ماشین های قدیمی مثل فورد موستانگ هستند ، قدیمی بودن نشاننده ضعف اون کنسول یا پول دار بودن یا نبودن افراد نیست ، بلکه کنسول هایی که انتخاب میکنند ، بر اساس برخی احساس ها که از زمان قدیمی تر در وجودشان شکل گرفته را شامل می شود .

کنسول پلی استیشن 1 به دو صورت عرضه شد که یکی از آنها با برق مستقیم کار میکرد و بزرگ بود و نوع دیگه آن بسیار کوچکتر و به جای کابل مستقیم برق ، کابل آداپتور به آن میخورد . از آنجا که یکی از تعهدات اهوراشاپ تامین کالاهای کمیاب است ، سعی بر این داریم تا بهترین بازی های پلی استیشن 1 را به صورت پلمپ و با کیفیت و در سریع ترین روش ممکن عرضه کنیم ، اهوراشاپ با اخذ نمایندگی از شرکت نرم افزاری مدرن و لوح زرین نیکان با هدف رضایتمندی مشتری در زمینه کنسول بازی و فعالیت میکند .

 

ExperienceEducationProjects